مشاهده همه 4 نتیجه

نمایش 9 24 36

افق اعلی: تفسير آياتی از قرآن مجيد (3 جلدی)

180000 تومان
«افق اعلی» کتابی است تفسیری که با نگرش جدید مبتنی بر دلایل محکم و استوار به شرح و تفسیر آیات منتخبی از قرآن کریم می پردازد. تقید به ظواهر آیات حتی المقدور، اجتناب از احادیث ضعیف و فاقد اعتبار در توجیه و تفسیر وحی، حاکمیت عقل در فهم کلام حق با نقد سلطه افکار فلسفی در سراسر مباحث این کتاب جلب توجه می کند.

بدایه علم الرجال

20000 تومان
لایخفی علی علماء الدین الاسلامی انه من الضروری دراست مباحث علم الرجال و تدریسها فی الحوزات العلمیت و فی العصر الراهن و لکن من الموسف ان مناهج الحوزات العلمیت لازالت تفتقر الی هذا العلم. لقد بادر المولف المحترم و هو من المتخصصین فی علم الحدیث و الرجال بتالیف هذا الکتاب للطلاب المبتدئین حتی یتعرفوا علی بعض مباحث هذا العلم معرفت وجیزت و بالتالی تولی الحوزات العلمیت اهتماما بدراست هذا العلم.

تقريب مذاهب از نظر تا عمل

14000 تومان
وحدت اسلامی یا تقریب فرقه‏ ها و مذاهب از آرزوهای دیرین مصلحان جهان اسلام بوده است. نویسنده از دیدی اصلاح‏ طلبانه موضوع تقریب و اهمیت آنرا بررسی می‏کند.ابتدا به تعامل تاریخی شیعه و اهل‏ سنت و ضرورت‏های آن می‏ پردزاد. سپس مشترکات و اختلافات این دو مذهب را بیان نموده و استراتژی و عوامل رسیدن به تقریب را بحث می‏کند. به نظر نویسنده اختلافات مذهبی یک امر عادی و طبیعی است و هیچگاه مانع تقریب و وحدت نخواهد شد.

توضيح المسائل طبی: وظيفه شرعی پزشکان و بيماران

15000 تومان
کتاب توضیح المسایل طبی برای متدینی که تمایل ندارند در مسیر درمان گرفتار حرام و معصیت شوند، بلکه می خواهند در هر حال به دستور شرعی خود پایبند باشند، به رشته تحریر درآمده است و با توجه به این که کتابی با این سبک که به صورت اجمالی و کاربردی نگاشته شده، در اختیار عموم نیست، هم اکنون پیشکش مخاطبان گران قدر می گردد.